• Grattis

    Grattis funkar i trycksvärta också

    I Mölndals-Posten publicerar vi dina firarhälsningar helt gratis!

    Skicka oss ett foto på din gullunge så kommer han eller hon med i tidningen på sin födelsedag. Kanske har ni nyss gift er? Den bilden publicerar vi också gratis i Mölndals-Posten.

    Skriv 5 rader med högst 120 tecken plus en bild, skicka till:
    familj@molndalsposten.se

    Bild och text skall vara oss tillhanda senast måndag kl 10.00.

  • Adress

    Mölndals-Posten
    Box 153
    431 22 Mölndal

    Besöksadress:
    Brogatan 16
    Telefontider: måndag – fredag 8-15
    Telefon: 031-86 84 00
    redaktion@molndalsposten.se

    Utebliven tidning:
    Kontakta VTD 031 – 80 94 30
    måndag till fredag 7–15.30
    helger, mejla till: kundtjanst@vtd.se

  • Redaktion

    Chefredaktör: Fredrik Hofflander
    031-86 84 23
    fredrik.hofflander@molndalsposten.se

    Lotta Nyvall
    031-86 84 25
    lotta.nyvall@molndalsposten.se

    Elvira Linderot
    031-86 84 22
    elvira.linderot@molndalsposten.se

    Tobias Holmgren
    031-86 84 26
    tobias.holmgren@molndalsposten.se

    Sportredaktion
    sporten@otv.se
    martin.bjorklund@otv.se

  • Annonsavdelning

    Säljchef:
    Fredrik Oredsson
    031 - 86 84 04
    fredrik.oredsson@otv.se

    Annonsera företag:
    Kajsa Ekelund
    kajsa.ekelund@otv.se

    Åsa Malmer
    asa.malmer@otv.se

  • Kundtjänst


  • Bilagor & reklam