fbpx
  • Ge bort dagens ros!

    I Mölndals-Posten publicerar vi dina rosor helt gratis!

    Skriv 5 rader med högst 120 tecken och skicka till:

    redaktion@molndalsposten.se

    Text skall vara oss tillhanda senast måndag kl 10.00.

  • Adress

    Mölndals-Posten
    Box 153
    431 22 Mölndal

    Besöksadress:
    Brogatan 16
    Telefontider: måndag–fredag 8–16
    Telefon: 031-86 84 00
    redaktion@molndalsposten.se

    Utebliven tidning: Kontakta VTD 031–80 94 30
    helgfria vardagar 08.00–16.00
    lördag–söndag 08.00–12.00
    Mejl: kundtjanst@vtd.se
  • Redaktion

    Chefredaktör: Fredrik Hofflander
    031-86 84 23
    fredrik.hofflander@molndalsposten.se

    Lotta Nyvall
    031-86 84 25
    lotta.nyvall@molndalsposten.se

    Elvira Linderot
    031-86 84 22
    elvira.linderot@molndalsposten.se

    Tobias Holmgren
    031-86 84 26
    tobias.holmgren@molndalsposten.se

    Sportredaktion
    sporten@otv.se
    martin.bjorklund@otv.se

  • Annonsavdelning

    Säljchef:
    Fredrik Oredsson
    031 - 86 84 04
    fredrik.oredsson@otv.se

    Annonsera företag:
    Kajsa Ekelund
    kajsa.ekelund@otv.se

    Åsa Malmer
    asa.malmer@otv.se

  • Kundtjänst


  • Bilagor & reklam